O sklepie

 

 

Sklep rdzaWogrodzie jest odpowiedzią na Państwa ogromne zainteresowanie rzeźbami ogrodowymi z rdzy. Elementy z rdzy to jeden z najnowszych trendów w architekturze krajobrazu na całym świecie. Takie ozdoby są bardzo popularne w ogrodach w Anglii, ale obecnie można je już spotkać w wielu słynnych ogrodach na różnych kontynentach.

 

Podróżując po wielu ogrodach na całym świecie, stopniowo gromadziliśmy kolekcję oryginalnych dekoracji ogrodowych z rdzy, które od kilkunastu lat są prezentowane w ogrodzie kolekcyjnym w Szkółce Szmit w Pęchcinie. Stanowią one od wielu lat inspirację dla właścicieli ogrodów, balkonów i tarasów. Są znakomitym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą w prosty i szybki sposób uatrakcyjnić przestrzeń w ogrodzie. Nasze rzeźby moga pojawić się na rabatach o różnym charakterze - na rabatach z kwitnącymi bylinami, na rabatach tematycznych np. z trawami ozodobnymi, nad zbiornikami wodnymi, na zimozielonym tle roślin, w cienistych zakątkach ogrodów, w pobliżu małej architektury ogrodowej.

 

Od wielu lat pokazywaliśmy na wystawach krajowych np. "Zieleń to Życie" w Warszawie oraz wystawach zagranicznych nasze autorskie projekty z rdzy, które stanowią piękne dopełnienie każdego ogrodu.

 

Sklep rdzaWogrodzie.pl jest pierwszym sklepem z ozdobami ogrodowymi z rdzy w Polsce. Oferujemy wzory zarówno płaskie, jak i przestrzenne. Sprzedawane przez nas produkty są oryginalne i najwyższej jakości. Dzięki autorskiej metodzie pordzewiania stali nasze dekoracje już w momencie sprzedaży są pokryte piękną powłoką z rdzy, dzięki czemu na efekt ozdobny nie trzeba czekać.

 

Sklep rdzaWogrodzie zajmuje się zarówno sprzedażą wysyłkową jak i można je kupić osobiście na placu sprzedaży detalicznej w Szkółce Szmit przy ulicy Kwiatowej 18 w Pęchcinie.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl